Oferta

Ogrodzenia betonowe

Ogrodzenie betonowe jest jedną z najtrwalszych form ogrodzenia i zarazem najtrwalszą z dostępnych na rynku w stosunku do ceny. Ogrodzenia betonowe nie muszą być nudne i szare. Bogata oferta wzornictwa powoduje że dzisiejsze ogrodzenia są atrakcyjne i można je dopasować do otoczenia w którym chcemy go zastosować. Oferta farb do betonu jest dziś ogromna tak w kolorystyce jak i w trwałości. Konserwacja takiego ogrodzenia również jest bardzo prosta wystarczy co najwyżej raz do roku przemyć ogrodzenie myjka ciśnieniową lub zwykłą szczotką, a będzie przez wiele lat wyglądać jak nowe. Wszystkie wyżej wymienione zalety stawiają ogrodzenia betonowe na pierwszym miejscu ze wszystkich rodzajów ogrodzeń.


Dostępne wzory

Na zdjeciach jest prezentowana jedynie część oferty, w miarę możliwości będziemy uaktualniać bazę wzorów. Jeżeli podoba się Państwu inny wzór proszę o przesłanie zdjęcia na e-mail w celu sprawdzenia dostępności. Posiadamy większość wzorów dostępnych obecnie na rynku.

Dodatkowe informacje

Długość standardowego przęsła wynosi 206cm. Składa się na to długość płyty + felc słupka. Wysokości ogrodzenia mogą być różne, np: 125 cm, 150 cm, 175 cm, 200 cm, 225 cm, 250 cm, 300 cm. Istnieje możliwość łączenia dowolnej kombinacji płyt i wzorów do wysokości 3m w zależności od upodobania. Montaż ogrodzenia wyceniamy indywidualnie w zależności od terenu, za dodatkowa dopłata istnieje możliwosc demontazu starego ogrodzenia.


Garaże

Dodatkowo oferujemy Państwu możliwość zamontowania garażu albo wiaty zadaszonej dowolnie skonfigurowanej do maksymalnej wysokości 3 metrów. Taki garaż jest jedną z najtańszych i najprostszych form budownictwa, a zarazem równie trwały jak garaż murowany. W związku z tym ze nie ma on fundamentu można go zbudować bez rysunku i pozwoleń do powierzchni 25m2 powyżej wystarczy zgłosić o pozwolenie. Bardzo łatwo taka konstrukcje zadaszyć ponieważ slupy maja zatopione pręty gwintowane do których możemy przykręcić bezpośrednio drewniana lub metalowa konstrukcje dachu. Dodatkowo ocieplając garaż styropianem lub pianka uzyskujemy naprawdę solidna konstrukcje, która będzie nam służyć przez wiele lat za, w porównaniu do innym form budownictwa niewielkie pieniądze.


Masz pytania? Zadzwoń pod numer telefonu 724-410-069 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Napisz do nas